Farmi Forest

Metsatehnika

Farmi Forest Oy sai alguse traktori seadmete valmistamisest aastal 1962 ning oli üks esimesi ettevõtted, kes tõi kasutusele põllutraktoritel kasutatavad metsamasinad ning on tegelenud metsatööstust raputanud uuenduslike toodete väljatöötamisega. Farmi-tooteid turustatakse üle maailma – üle 80% lõpptarbijatest on väljaspool Soomet, enam kui 30 riigis. Ettevõtte müüki ja turustust töötleb üle 25 importija või esindaja. Tarnete kogumaht on juba 300 000 ühiku lähedal. Farmi Foresti tootmisüksus asub Helsingist umbes 500 kilomeetrit põhja pool Iisalmis.

Lisainfot leiad ka tootja kodulehelt.

Valik Farmi Forest metsatehnikat on laos olemas! Tutvu laotoodetega siin

FARMI metsaveo haagised

Neli mudelit alates 6 t kandevõimest, kuni 13 t kandevõimeni

Mitmeotstarbelisi palgihaagiseid traktoritele on hinnatud paljudes erinevates katsetes, need vastavad paljudele nõudmistele, sealhulgas metsa ülestöötajate, metsaomanike ning põllumeeste nõudmistele,

Farmi Foresti palgihaagised on vastupidavad ja stabiilsed ka raskel maastikul. Farmi palgihaagised on tuntud oma silmapaistva kasutusmugavuse, funktsionaalsuse ja vastupidavuse poolest. Haagised on kalibreeritud nii, et nende enda kaal on võrdeline haagise laadimisala suurusega. See tagab sujuva edasiliikumise ka siis, kui haagis on koormatud.

FARMI puidu kraanad

Seitse mudelit alates 4,2 m ulatusest, kuni 9 m ulatuseni

Tõhusad puidu kraanad on mõeldud nõudlikuks raietegevuseks, kuid sobivad ka üldiseks põllumajanduslikuks kasutamiseks. Meie kraanavalik pakub klientidele kindlasti nende vajadustele optimaalseid mudeleid. 

Farmi Foresti puidukraanad on hea tõstevõimega, ulatuvad kaugele ning on ülimalt vastupidavad – puidukraanad on pika tööeaga. Pakume ka laia valikut lisatarvikuid kogu mudelivaliku jaoks. Kraanad paigaldatakse tavaliselt haagise tiislile, mis võimaldab ära kasutada kogu kraanavalikut ja tagab optimaalse tööraadiuse. Puidu kraana saab kolmepunkti kinnituse abil kinnitada ka väiketraktori külge. Kolmepunktihaakeseadise jaoks soovitame ainult väikseimaid puidu kraanasid Farmi CR37 ja CR47.

FARMI vintsid traktoritele

Viis mudelit

Farmi vintsid on välja töötatud ligi 60-aastase kogemusega. Vintside vastupidav struktuur tagab pika tööea ja suurepärase töökindluse. Farmi vintse iseloomustavad nende suur kaabli läbilaskevõime, sujuv kaabli kerimine, kompaktne struktuur ja töökindel töö, olenemata tingimustest. Need on ohutud ja suure jõudlusega masinad, mida saab kasutada mitmesugustes metsandusrakendustes. Oleme välja töötanud vintsimiseks vajalikud tarvikud, et saaksite töötada sujuvalt mis tahes tingimustes. See suurendab teie töö tootlikkust ja annab teie traktorile parima võimaliku jõudluse. Meie vintsivalikus on õige toode nii lõikamata täispuidu, tahutud täispuidu kui ka palgi vintsimiseks.

FARMI puiduhakkurid

Kuus mudelit

Laialdane puiduhakkurite valik sisaldab mudeleid, mis vastavad nii bioenergia kui ka haljastustööde nõuetele. Farmi hakkurid on disainitud kasutusmugavust, tootlikkust ja loomulikult ohutust silmas pidades. 

Hakkurid on saadaval käsitsi sööturitena ja kraanasööturitena. Väikseimad käsitsi etteandega mudelid on mõeldud haljastuslaastude ja kraanatoitega mudelid energialaastude tootmiseks. Hakkurid tarbivad kõike, mida söötetorusse sööte. Hakkurid CH10 ja CH18 sobivad okste ja puulatvade purustamiseks. CH18 hakkuriga saate puuokstest toota kvaliteetset haket kütmiseks. Suurusklassid CH27 ja CH38 hakkurid on valmistatud 2-labaliste rootoritega. Tänu rootori konstruktsioonile ja lisalabadele hakkuri korpuses ja väljalasketoru suudmes on hakkuritega toodetud laastud puhtad ja kvaliteetsed.

FARMI KOLMEETAMPILINE PUIDUHAKKIMISE PROTSESS TOODAB KESTVA KVALITEEDIGA PUHAST HAKET

Hakkimisprotsess koosneb kolmest järgmisest etapist:

  1. Lõiketerad eemaldavad puidult laastu
  2. Täiendavad terad / vastuterad tagavad laastude korraliku purustamise
  3. Pulkpurusti / jõupurusti takistab pikkade puidutükkide sattumist väljalasketorusse.

Tõepoolest, Farmi hakkurid on turul tuntud kui oma suuruskategoorias parimad ja tootlikumad puiduhakkurid. Kõik hakkurid, välja arvatud käsitsi etteandega CH27 mudel, on laia etteandenurgaga, mis vähendab energiavajadust. Kuna puitu söödetakse teraketta suhtes nurga all, vajab lõikamine vähem võimsust kui otsesem etteanne. Kui CH10 hakkur välja arvata, on teistel mudelitel laastu suurus reguleeritav. CH27 ja CH38 hakkurites toimub reguleerimine terahoidikute liigutamisega. Ostes oma puiduhakkurit, saate valmistada oma hakke just siis, kui see teile kõige paremini sobib. Saate vältida teiste ajakavadest või renditavatest masinatest sõltumist.

Võta ühendust müügiesindajaga:

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
+372 5359 5063

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
+372 5865 0051

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
+372 5910 8444

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
+372 5855 2656

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
+372 5308 1810

Rene Post

Müügiesindaja
Harju- ja Raplamaa
+372 5385 2455