Wille masinate hooldus

Olenemata sellest, kas vajad hoolduskomplekti regulaarseks hoolduseks või kiiret abi ootamatu probleemi tõttu või soovid täiendada oma Wille masinat valiktarvikuga, on meie asjatundjad valmis teid toetama ja aitama.

Meie hooldustöökodade kogenud töötajad on valmis Wille kasutajaid igas olukorras toetama. Masinad saavad hooldatud kiiresti, nii tekib töökatkestusi minimaalselt. Hooldusvõrgu töö sujuvuse tagavad tootja koolitused ja tugiteenused.

Me müüme ainult varuosi, mida on algselt kasutatud Wille tootmiseks. Kui lasete oma masina hooldamisel kasutada originaalvaruosi, võite olla kindel selles, et masin püsib ka edaspidi sama kvaliteetne kui see oli pärast ostmist. Wille originaalvaruosad sobivad masinaga kindlalt ning hooldustehnik ei pea nende varuosade sobivuse pärast muretsema.

Kui kasutate ainult originaalvaruosi, on tagatud teie masina pikk tööiga, toimivus ja müügijärgne väärtus.

Tehnika ülevaatuseks, hoolduseks või remonttöödeks võta ühendust:

Jüri hoolduskeskuse meister Anti Peensalu / tel 5350 1404 / anti.peensalu@wihuri.com
Türi hoolduskeskuse meister Joosep Jõesoo / tel 5648 3652 / joosep.joesoo@wihuri.com
Tartu hoolduskeskuse meister Hans Zimbrot / tel 5884 8365 / hans.zimbrot@wihuri.com

Usaldusväärne viis Wille keskkonnahooldusmasina hooldamiseks on kasutada šassiinumbri järgi tellitud Wille hoolduskomplekti. See sisaldab kõiki regulaarseks hoolduseks vajalikke osi, olenemata sellest, kas hooldate uut või pikema ajalooga masinat.

Vaata videot hoolduskomplekti kohta: