Tööstuslikud generaatorid

Generaator sinu ettevõttesse või koju

John Deere mootoriga generaatorid on ehitatud nii sise- kui välistingimustesse. Kasutamiseks treileriga või ka statsionaarselt paigaldatuna. Meie pakutavad generaatorid on saadaval suures võimsusvahemikus ja vastavad kõikidele esitatavatele normidele. Pikaealised mootorid ja kõrge kvaliteediga komponendid tagavad muretu käitamise aastateks ning lihtsa ja turvalise paigalduse.

Võimalik soetada generaator 5 a garantiiperioodiga ja juba hinnas kajastuva hooldusplaaniga muretuks kasutamiseks majapidamisele või tootmisele. 

30-60 kVA generaatorite varustus sisaldab: elektroonilist juhtimist, eelsüüteküünlaid, õlivahetuspumpa, pealülitit, rikkevoolukaitset, Separate ATS automaatseks käivituseks. 

80-200 kVA generaatorite varustus sisaldab: elektroonilist juhtimist, eelsüüteküünlaid, õlivahetuspumpa, pealülitit, lisakütuse ühendust, rikkevoolukaitset, Separate ATS automaatseks käivituseks.

Meie generaatorite eelised:

  • PMG süsteem (püsimagnet generator)
  • On võimalik sünkroonis töötamine muude samas võrgus olevate seadmetega
  • Kaugjuhitav monitooring
  • Generaatori korpusel hea mürasummutus ja korrosioonikindlus
  • John Deere mootori vastupidavus, vähene vibratsioon ja müra ning madal kütusekulu
  • Professionaalne hooldusmeeskond, pika John Deere kogemusega Eestis

Wihuri 1500 rpm generaatorid on disainitud laiale tarbijaskonnale mõeldes. Alates ehitussektorist kuni agrilahenduste ja väiketootjateni välja. Sinna juurde veel ka erilahendused päästemeeskondadele ning tsiviilkaitsele.

Tugevad keevitatud terasraamidel ning integreeritud paakidega raamid toodetakse Itaalias, Green Poweri poolt, mootorid meie generaatorites on pärit John Deere valikust ja tagavad kõikide elektritootmisseadmete tõrgeteta töö ja pika elua just parimat tulemust silmas pidades. Alates non-cert emissiooni tasemest kuni kõige karmimate nõuetega Stage V uute DEF-süsteemidega varustatud ja väga keskkonnasõbralike agregaatideni.

Generaatori korpused on tehtud terasest ja need on ehitatud selliselt et peaksid vastu ka kõige raskemates tingimustes. Nii niiskes kui soolases keskkonnas, külmas ja sademete käes. Korpuste ehitus tagab mugava ligipääsu elektriühenduste tegemiseks ja kiirete hoolduste jaoks. Vajadusel saab neid lihtsasti puhastada ja säilitada hea välimus ning tehniline seisund pikki aastaid.

Seadmete disain ja tootmine on Green Poweri tehase tugevad küljed ja see teeb klientidele tarne kiireks ja kvaliteetseks. Meile on antud võimalus kõiki seadmeid kohaldada vastavalt meie soovidele ja erivajadustele ning lisada kõik detailid juba tootmisliinil kvaliteedikontrolli pilgu all generaatorile. Tulemus on töökindel ja spetsifikatsioonidele vastav toode, millele klient võib kindel olla iga päev.

Hetkel valikus statsionaarsed generaatorid non-cert emissioonitasemega 30-200 kVA.

Uute Euroopas kehtivate liikuvate generaatorite nõuetele (EU REG 2016-1628) vastavad seadmed tootevalikus 30-300 kVA

Tutvu ka Green Power kataloogiga

Tootevalik

Non-cert John Deere Genset statsionaarsed generaatorid
Stage V John Deere liikuvad generaatorid

Räägime generaatoritest ka Targa tehnika kodu stuudios:

Võta ühendust müügiesindajaga:

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
+372 5359 5063

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
+372 5865 0051

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
+372 5910 8444

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
+372 5855 2656

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
+372 5308 1810

Rene Post

Müügiesindaja
Harju- ja Raplamaa
+372 5385 2455