TATRA veokid

TATRA PHOENIX

Tugevale ja ennast tõestanud TATRA alusvankrile ehitatud TATRA PHOENIX veok sõidab läbi kõige raskema maastiku võimsate, tõhusate, kuid samas keskkonnasõbralike PACCARi mootoritega, mis vastavad rangetele Euro 6 heitmepiirangutele.

Ainulaadne alusvankri konstruktsioon ei vaja kalluri kerede paigaldamiseks täiendavat vaheraami, teiste pealisehituste paigaldamine on lihtne ja valik on laialdane. Sõltumatult vedrustatud poolteljed koos õhkvedrustusega  võimaldavad suurendada transpordikiirust ja seeläbi kogu transpordimahtu. Ohutu ja turvalise liikumise tagamiseks maastikul on sõiduk varustatud kõigi sildade ja sildadevaheliste diferentsiaalide lukkudega. Lukustatava esiveoga saate nelikveolise sõiduki eeliseid täielikult ära kasutada alati, kui keskkonnatingimused seda nõuavad, samas kui kattega teedel ilma esiveota sõitmine võimaldab teil sõiduki juhtimist sujuvamaks muuta. Juhitavad sillad (ees ja taga) on koormatavad kuni 10 tonnise koormusega, mittejuhitavatel telgedel on maksimaalne koormus 16 tonni.

TATRA PHOENIX Euro 6 veokitel on nüüd laiem käigukastide valik. Tuntud kaubamärkide ZF ja Allison käigukastid töötavad hästi võimsate ja säästlike PACCAR mootoritega.  ZF manuaalkäigukast ECO split on 16-käiguline. Neile, kes eelistavad sõiduki juhtimisel lihtsust, on saadaval 16-käiguline Astronicu automaatkäigukast, mis sobib kõikideks töödeks. See aitab vähendada kütusekulu ning kaitseb sidurit ja mootorit ennast juhi vigadest tingitud kahjustuste eest. Kliendid, kes vajavad katkematut pöördemomendi ülekannet kogu jõuülekandele, saavad kasutada 6- ja 7-käigulist Allisoni automaatkäigukasti, kus klassikaline sidur on asendatud hüdrodünaamilise konverteriga.

TATRA PHOENIX Euro 6 mudeli uus kabiin, mida tarnib DAF TRUCKS, pakub rohkem ruumi, mugavust ja turvalisust. Juhikabiin on mugav tänu nii mugavatele istmetele kui ka üldisele juhtnuppude paigutusele.

TATRA veokitel on kasutusel järgmised sillavalemid: 4×4, 6×6, 8×8

Kasutusvaldkonnad

TATRA veokid on kasutusel näiteks kaevandustes, metsanduses, põllumajanduses, teede hooldusel ja ehitusel.

TATRA alusvanker:
  • Sõltumatu vedrustus igal rattal
  • Tugevdatud konstruktsioon
  • Ilma kardaanideta ülekanne

Võta ühendust müügiesindajaga:

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
+372 5359 5063

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
+372 5865 0051

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
+372 5910 8444

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
+372 5855 2656

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
+372 5308 1810

Rene Post

Müügiesindaja
Harju- ja Raplamaa
+372 5385 2455