Wille keskkonnahooldusmasinad

Vali sobiv teema, klikka pildil ning vaata toodete ja tööseadmete kohta täpsemalt. Lisainfo saamiseks suunatakse sind eestikeelsele Wille tehase kodulehele

Tutvu ka Wille masinate trükistega:

Wihuri Agri on alates 1.10.2020 Vilakone Oy keskkonnahooldusmasinate ametlik esindaja Eestis. Tootevalikus on 6 erineva suurusastme Wille hooldusmasinat ja enam kui 20 erinevat masinale sobivat tööriista mitmeteks hooldustöödeks. Wille kommunaalhooldusmasinad on ideaalsed masinad erinevateks kommunaaltöödeks – saadaval väga lai valik erinevaid tööseadmeid: leheimur, tõstekorv, kopp, lumesahk, tänavapuhastushari, pinnasetihendaja ja palju muud.

1950-ndatel loodud ettevõte on tänu pidevale tootearendusele ning uutele müügipiirkondadele hoogsas arengus. Vilakone Oy kuulub alates 2003. aastast Soome rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri OY.  Wille tehas asub Edela-Soomes Loimaal.

Rauno Kivine, Wille Machines ekspordi arendusjuht räägib Wille keskkonnahooldusmasinatest ja SmartLink masinapargi jälgimisteenusest Targa tehnika kodu stuudio saates:

Võta ühendust müügiesindajaga ja küsi pakkumist:

Simo Soop

Aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindaja
+372 5591 5117

Ville Tüve

Aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindaja (Lõuna-Eesti)
+372 5887 6400