Kolm nõuannet generaatori valimiseks

Kuidas valida õiget generaatorit?

Õige suurusega generaatori valimine on generaatori töökindluse ja hooldamisega seotud kulude seisukohalt väga oluline. Ettevõtted, kes generaatorit ostavad, mõtlevad spetsifikatsiooni valides kindlasti pikemas perspektiivis tema kasutusele. Üks suurimaid väljakutseid on teha õige valik generaatori tegeliku vajaliku võimsuse järgi.

Meie 3 nõuannet generaatori valimiseks:

1. Võimsusvajadus

Analüüsige generaatori poolt käitatavate seadmete võimsusnõudlust. Mõelge pikas perspektiivis ja kaaluge, kas tulevikus või muude projektide jaoks on vaja suuremat võimsust. Kaasa aitab algandmete kogumisel elektrivõrguteenuse pakkujalt ”Hetketarbimiste” viimase 12 kuu väljavõte.

2. Käivitusvoolud

Paljud masinad ja muud seadmed vajavad käivitamisel lisavõimsust. Ärge unustage neid käivitusvoolusid arvesse võtta, sest nende vahetute nõuete täitmiseks ja tõrgeteta töö tagamiseks võib osutuda vajalikuks valida suurema võimsusega generaator.

3. Pidev ja maksimaalne töö

Pidage meeles, et pidev võimsus viitab püsivale võimsusele, mida generaator suudab aja jooksul toota, samas kui maksimaalne võimsus viitab maksimaalsele võimsusele, mida generaator suudab lühikese aja jooksul toota.

Loomulikult ei piirdu õige generaatori valik ainult suurusega, vaid hõlmab ka mitmeid muid tegureid ja seadmeid, nagu käsitsi või automaatne käivitamine, paagi suurused/tööaeg, kvaliteet, maksumus ja palju muud, mis on teie konkreetsete vajaduste rahuldamiseks olulised.

Küsi lisainfot generaatorite tootejuhilt:

Ahti Võime / ahti.voime@wihuri.com / +372 525 3603

Tutvu ka meie laogeneraatorite valikuga.

Loe ka