Oleme Hunter garaažiseadmete maaletooja Eestis

Wihuri OÜ on 2024. aasta aprillist Hunter garaažiseadmete ametlik maaletooja Eestis

Hunter Engineering Company on maailma turuliider veermiku-, ratta- ja rehviteenuste, kontrolli ning ADAS kalibreerimise seadmete alal. Alates ettevõtte asutamisest aastal 1946 USA-s, on Hunter olnud oma valdkonna innovatsiooni eesrinnas, rakendades uusimaid tehnoloogiaid autoteenindusseadmete valmistamisel. Täna disainib, toodab ja müüb Hunter Engineering laia valikut garaažitehnikat ülemaailmsel turul.

Hunteri auhinnatud meeskond vastutab sadade patenteeritud ja eksklusiivsete funktsioonide eest, mis teevad Hunterist kõige produktiivsema garaažitehnika. Hunteri meeskond, mis koosneb enam kui 120 insenerist ja tugitöötajast, on suurim rattateenuste inseneride meeskond maailmas. Hunteris töötab valdkonna suurim kvaliteedi tagamise meeskond. Iga toode läbib enne müügile laskmist mitu kuud intensiivset kvaliteeditesti, et tagada täpsus ja vastupidavus.

Wihuri Tehnika tootevaliku hulka kuuluvad Hunter tooted nii sõiduautodele kui ka rasketehnikale:

  • Tasakaalustuspingid
  • Rehvipingid
  • Sillastend
  • Sõiduki kiirkontroll
 
Tutvu Hunter garaažiseadmetega tootelehel.
 

Sujuva teeninduse tagamiseks on Wihuris kasutusel Expert Connect teeninduskeskus, millega on võimalik ühendust võtta telefoni, e-kirja või WhatsApp mobiiliäpi kaudu. Teeninduskeskuse mõte on koondada kogu kliendisuhtlus ühe kanali alla ning muuta hoolduse ja teeninduse kasutajatugi kiiremaks, mugavamaks ja dokumenteeritud suhtluseks. Teeninduskeskusega võid ühendust võtta mistahes küsimuse korral ning Wihuri Tehnika meeskond on alati valmis sinu küsimustele vastama ja probleemile lahendust leidma.

Teeninduskeskuse kontaktid:

+372 651 5790
wihuritehnika@wihuri.com

Lisainfo saamiseks või garaažitehnika ostusoovi korral võta ühendust valdkonna juhi Janno Brobergiga / tel +372 5379 9035 / janno.broberg@wihuri.com

Hunter garaažiseadmete müügi ja hoolduspartnerid Eestis on Melian Grupp OÜ ja Benefit AS.

Loe ka