Wille App – masina andmed mugavalt taskus

Teie telefoniga kaasas olev masinateave

Wille App on mobiilirakendus, mis on mõeldud Wille kasutajatele, et leida teavet Wille kommunaalmasinate ja nende seadmete kohta, aga ka viimaseid uudiseid Wille maailmast. Rakendus võimaldab teie Wille andmetel mugavalt taskus olla.

Tasuta rakendusest leiate jaotise Oma Wille, kuhu saate lisada oma masina. Jaotisest leiate masinaga seotud dokumendid, näiteks kasutus- ja hooldusjuhendi ning varuosade juhendi. Samuti saate määrata lähima Wille volitatud teeninduskeskuse, mille kontaktandmed leiate rakendusest.

Jaotises Masinad saate lugeda praegustest tootmises olevatest Wille mudelitest ning saada lisateavet nende jõudluse ja funktsioonide kohta. Jaotises Tööseadmed leiate teavet erinevate Wille saadaolevate tööseadmete kohta. Vilakone veebilehel on saadaval ka viimased uudised Wille maailmast.

Laadige Wille App oma nutitelefoni Google Playst või App Storest alla.

Loe ka

Wihuri Tehnika Meremessil

Osaleme 10.-12. märtsil Meremessil! Wihuri Tehnika stendis saad tuvuda meie Marine toodete valikuga. Erilisel kohal on John Deere marine mootorid. Mess toimub Eesti Näituste

Loe edasi

Wihuri generaatorid biogaasijaamades

Wihuri tööstuslikud generaatorid tagavad katkestusteta töö biogaasijaamades Ettevõtte Eesti Biogaas OÜ otsustas 2022. aasta lõpus investeerida elektrigeneraatoritesse just biojaamade elektrienergia

Loe edasi