Kliimasüsteemid matkaautodele

Ideaalne temperatuur igal ajal, igal pool

Matkaautoga reisimine tähendab looduse ja vabaduse nautimist. Ei ole vahet, kas reisid suvel või talvel, mitte keegi ei taha, et nende plaanid ilmaoludest sõltuksid. Eberspächeri kliimasüsteemiga saad ilma muredeta reisida läbi terve aasta, sest suudame täita kõik sinu soojendus- ja jahutusvajadused.

Eberspächeri kütusel töötavate soojendite eelis gaasisoojendite ees on see, et need kasutavad kütust sõiduki paagist. Seega ei pea muretsema gaasiballoonide kaasa vedamise ja vahetamise pärast. Lisaks on soojendid väga vaiksed, kütusesäästlikud ja täpselt kontrollitavad. Kompaktseid Eberspächeri soojendeid on võimalik paigaldada peaaegu igale poole sõidukisse. Sinu elu tee peal muudab eriti lihtsaks soojendi juhtseade, millega saad oma kliimaseadet reguleerida ja seadistada, sõidukit eelsoojendada ja seda kõike läbi oma mobiiltelefoni.

Õige kliimaseadme valikul on olulised sinu vajadused. Valik sõltub sõidukist, reisisihtkohtadest ja harjumustest. Et otsusele lähemale jõuda, võiks endalt näiteks küsida: Kui suurt ruumi ma tahan soojendada? Kas ma tahan soojendada ka vett? Kas minu jaoks on olulised ka eelsoojendatud mootor ja jäävabad aknad? Kas ma veedan pikki perioode väga külmas kliimas? Kas soojendi peaks toimima ka kõrgemates mägedes?

Küsimuste korral vastab sulle meie kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht Ahti Võime, kes oskab välja pakkuda just sinule sobivaima lahenduse:

Ahti Võime / ahti.voime@wihuri.com / +372 525 3603

Loe ka