Külm ja niiske kajut on minevik

Lained, tuul, vihm ja külm – kirgliku meremehe jaoks on muutlikul ilmal oma võlu. Kuid peale pikka päeva merel väärid sa puhkust ja kuivi riideid. Eberspächeri soojendid veesõidukitele tagavad, et sinul ja sinu meeskonnal on kajutis alati mugav olla. Meie seadmed pakuvad sulle kiirelt sobivat kliimat ja niiskuse eemaldamist. See tähendab, et saad oma riideid ilma probleemideta kuivatada ja ennetada rõskust ning hallitust.

Õige lahendus igat tüüpi veesõidukile

Eberspächeri laias tootevalikus leidub lahendus igat tüüpi sõidukile – olgu sul siis purjekas, jaht või hoopis mõni suurem laev. Eberspächer pakub kahte eri kliimasüsteemi. Õhksoojendiga Airtronic saavutad kiiresti sooja ja mugava kliima ja pideva õhuvahetuse siseruumides. Vedeliksoojendi Hydronic võimaldab aga nii soojasid ruume, vett kui ka mootorit. Vedeliksoojendi garanteerib sulle optimaalselt köetud kajuti, kuuma dušši ja tänu eelsoojendusele saab veesõiduk olla alati sõiduvalmis.

Uuenduslik juhtseade EasyStart Web muudab sinu elu eriti mugavaks. Veebipõhise juhtseadmega saad oma paadi soojendi sisse lülitada igal ajal ja igal pool. Ei ole vahet, kus asud sina või kus asub sinu paat, oma nutiseadmest on soojendi juhtimine imelihtne.

Küsimuste korral vastab sulle meie kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht Ahti Võime, kes oskab välja pakkuda just sinule sobivaima lahenduse:

Ahti Võime / ahti.voime@wihuri.com / +372 525 3603

Loe ka

Wille 40. aastapäev

Tähistasime Wille masinate 40. juubelit! 1950. aastal asutas Vilho Lankinen, noor ettevõtliku vaimuga noormees, Loimaa lähistel Hintsala külas masinatöökoja Lankisen Konepaja. 1950ndate keskel

Loe edasi