Miks valida Wihuri generaator?

Et kõik sinu tööd saaksid tehtud!

Wihuri Tehnika generaatorid on valmistatud levinud ja kvaliteetsetest komponentidest. Meie generaatoritel on kasutusel ComAp juhtimispaneel, mida on võimalik ka kaugelt jälgida ja juhtida. Elektrigeneraatoriks on Stamfordi seade ja diiselmootoriks John Deere’i 3-, 4- ja 6- silindrilised ökonoomsed ja töökindlad mootori- ja jahutuspaketid, tagamaks tõrgeteta töö ka suurel koormusel.

Kõigil meie generaatoritel on kasutusel kvaliteetselt isoleeritud korpus, täiselektrooniline juhtimisseade nii manuaalseks kui automaatkäivituseks. Generaatoritel on alati kaasas RLA kilp ja juhised. Kõik diiselmootorid on talvevarustusega ehk need on mõeldud käivitamiseks ka väga külma ilmaga. Liikuvatele üksustele on võimalik lisada JDLink telemaatika jälgimine ja veateated meie hoolduskeskusega sidustamiseks. Selliselt tagame kliendile toimiva lahenduse ja meelerahu, et kõik tööd saavad alati tehtud.

Vali õige generaator

Võimalus on valida korpusega generaator või lahtine. Viimane on mõeldud paigalduseks selleks spetsiaalselt ettenähtud ruumi. Korpusega generaator on vaikne ja ilmastikukindel ning mõeldud kasutuseks välitingimustes. Generaator tuleb valida vastavalt kasutusalale (mootorite eluiga on seotud otseselt jõuvaruga ja kasutustundidega). Tuleb mõelda, kas tegemist on peamise energiaallikaga või on generaator vaid hädaabi seade. Peamisel energiaallikal peab võimsusvaru olema oluliselt suurem, et tagada pikk eluiga ja võimalikud arenguperspektiivid. Liiga väikese jõuvaru korral võib generaator ülekoormatud saada ning tema võimalik tööaeg lüheneb oluliselt.

Generaatorid on mõeldud kasutamiseks paljudes eri valdkondades. Kasutust leiavad nad näiteks nii toidu, tehnika kui loomakasvatusega tegelevates ettevõtetes. Wihuri Tehnika generaatorid on kasutusel näiteks suurfarmides, värvitööstuses, kaevanduses ning remonditöökodades.

Hoolduse pärast muretsema ei pea

Generaatoritel on programmeeritud hooldusajad kliendile elu lihtsamaks tegemiseks. Statsionaarsetel standby generaatoritel on klientidele korraline hooldus meie töökoja meistrite hallata. Korra aastas võetakse kliendiga ühendust ja tehakse masina hooldus kokkuleppelisel ajal ära. Suurem osa generaatoreid töötab pikki aastaid ja selle aja jooksul tavaliselt probleeme ei teki. Kui aga peaks midagi juhtuma, siis meie liikuvad töökojabussid on valmis lähimal võimalikul ajal pakkuma professionaalset John Deere’i hoolduse tuge. Wihuri pakub oma John Deere’i mootoriga generaatoritele ka näiteks lepingulise hooldusega 5 aastat garantiid, mida on võimalik ka pikendada.

Lisainfo saamiseks võta ühendust kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuhiga:

 Ahti Võime / ahti.voime@wihuri.com / +372 525 3603

Loe ka