Eberspächer seisujahutid

EBERSPÄCHERI SEISUJAHUTID

Eberspächeri poolt pakutav jahutisari on mõeldud bussidele ja muudele inimesi vedavatele sõidukitele ning on varustatud lisatolmu filtriga. Kõik selleks, et rasketes oludes töötades ei peaks lisaks kannatama talumatut kuumust ja õhuniiskust.

Kabiinide jahutus

Tavaliselt paigaldatakse jahutusseade sõiduki katusele ja seda võib turvaliselt kasutada ka juhi puhkamise ajal. Sõidukis sees on juhtseade, nupud ja kasutajal ka pult. Positiivne Eberspächeri jahutusseadmete puhul on, et seisma jäädes erisõiduki konditsioneeri kasutada ei saa, küll aga jahutuse lisaseadet.

Jahutid on õhukonditsioneerid või vee aurustamise põhimõttel töötavad seadmed, mis töötavad 12/24 V toitepingega. Jahutid on mõeldud töötama olukorras, kui erisõiduki mootor on välja lülitatud, et säästa kütust ja keskkonda – aga võimalusel lisaks jahutada ka rasketes oludes sõitvat sõidukit.

Parimad töötingimused

Jahuteid toodetakse ja paigaldatakse selleks, et pakkuda sõidukijuhtidele kvaliteetset töö- ja puhkeaega. Halbades tingimustes töötamine väsitab ning kannatab töö kvaliteet  ja tulemused. Volvo viis läbi töötingimuste analüüsi ja leidis, et jahutitega autodel oli õnnetuste arv suvisel ajal 40% madalam, kui nende autopargi ilma jahutita autodel.

Sõiduki kabiini temperatuur võib tõusta suvistes tingimustes üle 50 kraadi ja tavaliselt on lisaks kuni 40% õhuniiskust. Töötamistestid viidi läbi Lõuna-Euroopa suvedes.

Küsi lisainfot või pakkumist:

Ahti Võime

Kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht
+372 525 3603