Euroengel jahutuskastid

Kui on vaja transportida kiiresti riknevaid kaupu kaubikuga/kaubaautoga, siis sellele on olemas professionaalne lahendus – mobiilsed jahutuskonteinerid.  Meie poolt pakutavad tooted on vastused teie vajadustele külmaahela transpordis.

Kui te olete isoleerinud oma kaubaruumi külma tarbeks, siis saate piirduda vaid jahutusseadme paigaldamisega. Kui aga soovite kasutada oma kaubaautot mitme erineva kaubaliigi transportimiseks ja ei soovi seda spetsiaalselt ümber ehitada ainult külma tarbeks, siis on teie jaoks olemas autonoomsed teisaldatavad külmakonteinerid, mille kubatuurid on vahemikus 22-915 liitrit ja töötavad 12-24 V alalisvooluga ning 110-230 V 50-60 Hz vahelduvvooluga.

Saadaval on ka akuga varustamise lahendus. Sisemine temperatuur on seadistatav vahemikus alates +40° C kuni jahutuseni -24° C (lähtuvalt mudelist) digitaalse kontrolleriga. Lisaks võimalik ka bluetooth adapteriga püsiv temperatuuri jälgimine. Seadmed on tugevad ja mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks ja igapäevaseks kaubaveoks.

Küsi lisainfot või pakkumist:

Ahti Võime

Kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht
+372 525 3603