Autonoomsed soojendid

EBERSPÄCHERI AUTONOOMSED SOOJENDID

Professionaalsed soojenduslahendused kõigile sõidukitele. Eberspächeri tootevalikus on vedelik- ja õhksoojendid alates 2 kw kuni 35 kW agregaatideni. Soojendid, mis aitavad säästa keskkonda, kütust, aega ja raha. Et olla alati valmis tööd tegema ja pikendada hooaega karmides tingimustes, pakkuda mugavust nii reisijatele kui ka reisikorraldajatele. Autonoomsed soojendid tõstavad liikuvate töökodade efektiivsust ja hoiavad turvaliselt teel su perekonna.

Alates juunist 2021 on saadaval esimesed versioonid kolmanda põlvkonna Airtronic õhksoojendist.
 Airtronic 3 täiendab Eberspächeri segmendile fokusseeritud tootestrateegiat täiel määral ja võtab kasutusele uue põlemiskambri tehnoloogia, uue välisdisaini ja mitmed uued omadused paremaks toimimiseks. Kõik täiendused, mida tehti põlvkonnale Airtronic 2, on olemas ka kolmanda põlvkonna soojendil.

Loe uudist Airtronic 3. põlvkonna õhksoojendist edasi siit.

Eelsoojendi kasulikkus

Kui küsida, kas eelsoojendisse investeerimine on kasulik, siis sellele on kindel vastus. Suurem osa sõidukeid ja sõitjaid saavad eelsoojendist võitu nii rahaliselt kui ajaliselt. Kui võrrelda eelsoojendi kulutatud energiat sõiduki mootoriga, siis see on kordi madalam sama mugavuse ja valmisoleku saavutamiseks. Me saame kinnitada, et eelsoojendist on palju rohkem kasu, kui esmapilgul tundub. Korralik soojendi hoiab Su vara, säilitab tervist, säästab aega ja keskkonda. Ja seda iga kord, kui käivitad oma sõiduki. Eberspächeri eelsoojendid on mõeldud nii diisel, bensiini, gaasi kui ka hübriidsõidukitele, suurtele ja väikestele, vanadele ja uutele.

Oluliselt suurem mugavus

Mitte ainult ebavajalik akende kraapimise vajadus pole minevik  – eelsoojendi tagab mõnusa ja kuiva sõiduki ka pärast spordisaalis käiku või vabaaja veetmist. Tulles kinost või teatrist on sõiduk alati soe ja valmis liikuma kohe.

Madalam kütusekulu pärast käivitust

Eelsoojendatud mootor tarvitab stardifaasis palju vähem kütust kui külm mootor. Selline kasutus pikendab õli määrimisomadusi ja säästab keskkonda.

Vähem heitgaase

Eelsoojendatud mootori puhul on heitgaaside hulk startides madalam. See mitte ainult ei paku rahuldust keskkonna säästmisest vaid ka mugavust ja värskemat õhku elurajoonidesse ja parkimismajadesse. Keskkonnasäästlikkus võib täna olla üks kõige tugevamatest argumentidest eelsoojendi kasutamiseks kõigi jahedamate ilmade korral.

Kõrgem turvalisus

Eberspächeri eelsoojendi tagab sulanud aknad ja uduvaba nähtavuse. See annab ka parema haarduvuse juhtseadmetega ning juhi tähelepanu saab olla pööratud 100-protsendiliselt sõitmisele. See kõik tõstab oluliselt eelsoojendit kasutava juhi ja teiste liiklejate turvalisust.

Aastaringne kasutus

Ametlikult kestab talv meil vaid 3 kuud. Tegelikult on aga jahedat ja niisket ilma meie laiuskraadil palju pikemalt. Jäätunud aknad aprillihommikul ei ole mingi uudis. Samuti ka kerge jää juba esimestel oktoobripäevadel. Eelsoojendi on kasutamiseks valmis alati, kui ilm on jahe ja soovituslikult juba +10C allapoole langenud termomeetri näidu korral. Tegelikult on eelsoojendil kasutust ka suvisel ajal – väga palava ilmaga kasutada lihtsalt ventilatsioonina. Ühelgi heal autol ei peaks puuduma eelsoojendi.

Lihtne paigaldus

Professionaalses töökojas on Eberspächeri eelsoojendi paigaldus kiire ja lihtne. Tehas on valmistanud ette mudelikohased komplektid sõidukitele, mis tagavad täpse ja toimiva lahenduse ning sõiduki garantii-tingimuste säilimise. Kasutades eelkoostatud komplekte säästame aega ja raha.

Räägime Targa Tehnika Kodu podcastis, millise kütusesäästu ja mugavuse annab masinate eelsoojendamine– kuula saadet meie Soundcloudi kontol:

Küsi lisainfot või pakkumist:

Ahti Võime

Kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht
+372 525 3603