Kalori jahutussüsteemid

Kalori & Eberspächer: sinu parim partner jahutuses ja soojenduses

Lihtsalt perfektne sobivus: Eberspächer ja Kalori. Koos suudavad nad pakkuda kõige laiemat valikut nii soojendussüsteemides kui ka jahutamisel. Ideaalne temperatuuride haldus. Eberspächer on Sinu one-stop pood, kust leiab kõik vajaliku, alates eelsoojenditest kuni elektrisoojenditeni, soojusvahetitest integreeritud kliima kontrolli süsteemideni ja katusekliimadeni välja.

Ideaalsed tingimused töömasinatele ja erisõidukitele – sobilik lahendus igale vajadusele

Kalori kogemused HVAC süsteemide arenduses, aplikatsioonides ja tootmisel ideaalselt täiendab Eberspächeri olemasolevat tooteportfelli. Olgu ilm väga palav või ekstreemselt külm, koos suudetakse pakkuda parimaid töökeskkonna tingimusi juhi kabiinis. Mitte ainult mugavam ja turvalisem, see on ka palju efektiivsem. Juhid suudavad paremini tööd teha, on tähelepanelikumad, väsivad aeglasemalt ja on rohkem tööga hõivatud hea kliimaga kabiinis. Lisaks aitame klientidel täita töökohale esitatavaid nõudeid, näiteks erisõidukitel ehituses, põllumajanduse või metsatööstuse valdkonnas.

Kui tavapärased lahendused ei toimi, siis on alati võimalik eraldi disaini ja projekti abil leida sobilik tehniline täiustus, et saada soovitud tulemus.

Kohalik tugi globaalse võrgustikuga

Eberspächer on esindatud kogu maailmas. Tarnitakse oma suure tootevaliku seadmeid nii jahutust kui soojendamist vajajatele. Üle maailma on 19 tütarettevõtet ja lisaks maade esindused nagu Eestis Wihuri OÜ, kelle kaudu pakutakse alates toodete müügist kuni paigalduse ja järelhoolduseni.

Millal iganes vajad Eberspächeri tooteid või teenuseid, siis esindajad ja spetsialiseerunud partnertöökojad on alati valmis pakkuma täpset ja kiiret tuge ning kannavad edasi ka Eberspächeri motot – saada transpordi maailma liidriks sõiduki sisekliima lahendustes.

Kalori tootevalik

Laia tooteportfelli kuuluvad kütteradiaatorid, elektrilised küttekehad, kõrgepinge soojendid ja soojapuhurid. Kliimasüsteemid alates 3 kw kuni 20 kw agregaatideni ning kõik nende komponendid. Kalori on suurim kliima lisatarvikute arendaja ja tootja Euroopas – tehases toodetakse nii soojusvaheteid kui kondensaatoreid ja nende plastvaludetaile.

Täiskomplektsed lahendused jõuavad kiirete jooniste ja projekteerimiste teel soodsalt ja aegsasti kliendini ning kestavad karmis kliimas pikki töötunde.

Küsi lisainfot või pakkumist:

Ahti Võime

Kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht
+372 525 3603